Večerja v temi

Člani Lions kluba Barje smo se v torek, 19. aprila 22 zbrali v Centru IRIS v Ljubljani. V Centru IRIS so po dveh letih premora ponovno pričeli z organizacijo večerje v temi, kar nas zelo veseli. Seveda nismo oklevali in se hitro prijavili. Večina je prvič doživela takšno izkušnjo, ki pa bo vsem zagotovo ostalo v lepem ter trajnem spominu.

Žal nimamo nobene fotografije, saj smo bili v temi, pa tudi časa ni bilo, ker smo bili preveč zatopljeni v tipanje po mizi in okušanje hrane, ki je seveda nismo videli. Omeniti moramo tudi osebje, ki je bilo izjemno prijazno in ustrežljivo, pa tudi zabavno. Vsekakor vsem priporočamo, da se organizirajo in oddidejo na večerjo v temi.

Urška Ivanovič